Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie. (Flp.4.13)

Naszą pasją jest zdrowie, które zaczyna się i kończy we wzajemnej miłości. Zapraszamy do jaglanej podróży!

Pragniemy dostarczać wam treści, które sprawią, że wasze wybory będą zdrowsze, a droga do zdrowia zwrócona ku poszukiwaniu wewnętrznej równowagi.

Marek Zaremba

dietoterapeuta
Jestem dyplomowanym dietoterapeutą i specjalistą medycyny komórkowej oraz terapeutą I stopnia medycyny św. Hildegardy. Piszę książki, jestem autorem bloga gotujzdrowo.com i prowadzę turnusy postu jaglanego połączonego z rekolekcjami i wspólnym gotowaniem! Pasjonuję się fotografią kulinarną i robiąc zdjęcia zastanawiam się często, co bardziej lubię robić… gotować, jeść, czy fotografować?

Marta Luber

redakcja
Podbeskidzki temperament z domieszką podkarpackiej krwi. Kolekcjonuje najdrobniejsze momenty celebrując je z filiżanką czarnej kawy w dłoni. Muzyka, ludzie i wojaże to elementarne puzzle jej życia. W tym zestawie zabraknąć nie może zimowych szusów i łapania fal latem.

Klaudia Zaremba

redakcja
Dusza towarzystwa kochająca długie, okraszone niestandardowymi śniadaniami, poranki. Z kawą w dłoni celebruje najdrobniejsze chwile. Miłość do podróży, spotkania z ludźmi i uwiecznianie codzienności na instagramowej kliszy to jedne z motywów przewodnich jej życia. Obdarowuje świat niebanalnym poczuciem humoru i huraganem optymizmu. Nie stroni od aktywności w każdej postaci, a przez życie pędzi tak szybko jak na bieżni. Synteza delikatnej nadmorskiej bryzy z konkretnym podbeskidzkim przytupem!