Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie. (Flp.4.13)

Zaplanuj detoks, który doskonale pomaga pozbyć się toksycznych złogów – efektów niewłaściwie łączonych potraw...

Program, który przedstawiam to okresowa zmiana sposobu odżywiania się.
Dlaczego Jaglany Detoks?
Zarówno dla zdrowia oraz przy większości schorzeń cywilizacyjnych, praktycznie o każdej porze roku można z udziałem kaszy jaglanej przeprowadzić niezwykle skuteczny jaglany detoks. Najlepszym okresem w ciągu roku jest oczywiście wiosna oraz jesień, ale nasz jaglany detoks ze względu na specjalnie dostosowaną sezonową dietę może być stosowany leczniczo i profilaktycznie o każdej dowolnej porze roku.
 
Jaglany Detoks jest optymalny dla wszystkich osób, które szczególnie zmagają się z chronicznym przemęczeniem, astmą, łuszczycą, alergiami pokarmowymi, refluksem, grzybicą ogólnoustrojową, zapaleniem nerek i pęcherza, tzw. jelitem drażliwy, celiakią, nadciśnieniem tętniczym, reumatoidalnym zapaleniem stawów, nadwagą oraz chorobami tarczycy. Właściwie przeprowadzony detoks oraz kontynuacja odpowiednio zbilansowanej diety będzie miała w przyszłości spore znaczenie dla leczenia oraz przebiegu tej choroby.
 
Jaglany Detoks doskonale wpłynie na wzmocnienie odporności przed infekcjami oraz odkwaszenie organizmu.
 
____________
Jedną z przyczyn częstych infekcji może byc niewłaściwa śluzo twórcza dieta, a kasza jaglana posiada szczególne właściwości do usuwania wilgoci w organizmie oraz nadmiaru śluzu, który często stanowi środowisko do tworzenia się również grzybicy ogólnoustrojowej. Grzybica, to bardzo poważny i często bagatelizowany problem, który dotyka wiele osób nie mających świadomości, że większość ich dolegliwości ma związek właśnie z zagrzybionym organizmem. Właściwie zaplanowany i przeprowadzony Jaglany Detoks może być doskonałym krokiem w kierunku leczenia i profilaktyki w chorobach grzybiczych układu trawiennego.
 
Człowiek dobrze odżywiony, który wie, że warto przeprowadzić detoks, o wiele lepiej radzi sobie z problemami dnia codziennego, a co najważniejsze potrafi również cieszyć się życiem. Toksyny zalegające w jelitach, złe łączenie produktów, co obecnie w naszej kulturze stołu jest codziennością, ogromne ilości spożywanych produktów masowo przetwarzanych, potęgują wzrost chorób cywilizacyjnych, w tym choroby nowotworowej.
 
Objawami, które coraz częściej spotykamy w społeczeństwie jest wspomniane już społeczne wychłodzenie organizmu, nagłe spadki energii, bezsenność, anemia, alergie pokarmowe, egzemy, mięśniaki, torbiele, cysty oraz choroby układu pokarmowego. Częste infekcje z nadmiarem śluzu, które prowadzą do poważnych i chronicznych chorób już w coraz młodszym wieku, stały się we współczesnym świecie czymś, wręcz naturalnym. Przyczyną tego stanu rzeczy jest często wspomniane niedożywienie organizmu, spowodowane złym trawieniem i wchłanianiem pokarmu, których powodem są złe nawyki żywieniowe, zalegające toksyny, brak aktywności oraz przewlekłe zakwaszenie organizmu. Jeżeli pragniesz odzyskać zdrowie w naturalny sposób, stosuj okresowy detoks!
 
Jaglany Detoks to nie tylko dieta, to podróż do swojego wnętrza, gdyż tylko tam możemy znaleźć prawdziwą odpowiedź na pytanie dlaczego nasze ciało się często buntuje, manifestując to chorobą. Szczególnie warto uświadomić sobie, że bez radykalnego odrodzenia wewnętrznego nie osiągniemy poczucia pełnej radości. Żadne diety i ćwiczenia nie zagwarantują nam takiej pełni jak zrozumienie naszej prawdziwej natury. Rodząca się w ten sposób medycyna holistyczna, w której osadzony jest program Jaglany Detoks, może być przełomem w skutecznej profilaktyce dla nas i naszych dzieci.
 

 

Do optymalnego przeprowadzenia programu Jaglany Detoks i skutecznej detoksykacji bardzo ważne jest odpowiednie nawadnianie organizmu!
Każdego dnia staraj się przyjmować około 30 ml płynów na 1 kilogram masy ciała.
 
 

„Najważniejszym celem człowieka jest każdego dnia odpowiedzieć na Bożą miłość!”  

 
św. Hildegarda z Bingen
 
Zdjęcia z instagram